Hakkımızda

Elit Vip Spa Merkezi açıldı. Oldukça şık ve modern dizaynıyla en çok tercih edilen Spa merkezi oldu. Elit Vip Spa masaj salonu olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken eğitimli, deneyimli ve titiz masöz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ile bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır. Zarif ve lüks bir Spa deneyimi için Elit Vip Spa Merkezimize siz değerli Bay ve Bayan misafirlerimizi bekliyoruz.

Klasik Masaj

Klasik Masaj

İnsan vücudu, gün içerisinde pek çok strese ve yorgunluğa maruz kalabilmektedir. Özellikle stresli bir işe sahip olan veya gün içerisinde hareketli bir yaşama sahip olan bireyler, bahsi geçen bu yorgunluğu daha yoğun bir şekilde hissedebilmektedir. Vücut yorgunluğunu atmanın en güzel yöntemlerinden birisi de masaj yaptırmaktadır. Klasik masaj ise tercih edilebilecek yöntemlerden birisidir.

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Masaj; üzerinizdeki yorgunluğu, ağrıları, sertlikleri almakla birlikte daha huzurlu hissetmenizi sağlamaktadır. Birçok masaj çeşidi arasından en rahatlatıcı masajlardan biri olan aroma terapi masajı, çiçek ve bitki özleri kullanılarak yapılır ve sakinleşmenize, dinlenmenize olanak sağlar. Aroma terapi masajının en güzel yanlarından biri hafif şiddetle düşük tempolu bir şekilde yapılıyor olmasıdır.

Relax Mesajı

Relax Mesajı

Hareketli bir hayata sahip olan veya ağır işlerde çalışan bireylerin büyük bir strese sahip olduğu ve bunun yanında vücut ağrıları yaşadığı bilinmektedir. Vüvut ağrılarından en hızlı kurtulmanın yolu ise kaliteli bir masaj yaptırmaktadır. Relax masajı, bilinen diğer masaj türlerine benzer olsa da uygulaması ve sonrasında yaşanan sonuçlar kapsamında farklı noktalara sahiptir.

  Kese + Köpük

Kese + Köpük

Kese ve köpük, Türk kültürünün vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Dış etkenlere bağlı olarak sürekli bir şekilde kirlenen insan vücudu, günlük duş alma işlemleri ile temizlenebiliyor olsa da, tamamen kir ve yağlardan arınmayabilmektedir. Bu noktada kese + köpük temizlikleri yapılarak vücudun tamamen temizlenmesi ve rahatlatılması mümkün hale gelebilmektedir.